Nieuwe mijpaal in De Lanen Oost

Deze week hebben we 8 grondgebonden eengezinswoningen in de sociale huur aan de Van Brummelenlaan in Barneveld opgeleverd. De sleutels zijn inmiddels uitgereikt aan de eerste nieuwe huurders.

 

Deze oplevering volgt op de 6 beneden- en bovenwoningen in de sociale huur die we in december aan de Koudijslaan opleverden. Zo werken we stap voor stap aan de ontwikkeling van De Lanen Oost.

 

In deze wijk worden 226 woningen gerealiseerd. Woningstichting Barneveld draagt hier met in totaal 52 sociale huurwoningen aan bij, voor verschillende huishoudens en levensfasen.

 

Met deze oplevering zetten we opnieuw een stap in onze opgave: zorgen voor voldoende, betaalbare, duurzame en comfortabele sociale huurwoningen. Samen zorgen we voor prettig wonen, nu en in de toekomst.

 

Meer informatie over onze projecten in voorbereiding en uitvoering: Onze projecten - Woningstichting Barneveld